Оберіть фільм та сеанс

Тролі 2. Світове турне / Trolls World Tour

Сьогодні, 12 серпня, середа
16:40 60грн
13 серпня, четвер
10:10 55грн 16:20 60грн
14 серпня, п'ятниця
10:10 55грн 16:20 60грн
15 серпня, субота
10:10 55грн 16:20 85грн
16 серпня, неділя
10:10 55грн 16:20 85грн
17 серпня, понеділок
10:10 55грн 16:20 60грн
18 серпня, вівторок
10:10 55грн 16:20 60грн
19 серпня, середа
10:10 55грн 16:20 55грн


Потяг до Пусана 2: Півострів / Train to Busan 2

Сьогодні, 12 серпня, середа
18:30 75грн 21:00 75грн
13 серпня, четвер
12:00 60грн 21:00 75грн
14 серпня, п'ятниця
12:00 60грн 21:00 85грн
15 серпня, субота
12:00 75грн 21:00 85грн
16 серпня, неділя
12:00 75грн 21:00 85грн
17 серпня, понеділок
12:00 60грн 21:00 75грн
18 серпня, вівторок
12:00 60грн 21:00 75грн
19 серпня, середа
12:00 55грн 21:00 55грн


Безжальний / Unhinged

Сьогодні, 12 серпня, середа
16:30 55грн 18:40 55грн
13 серпня, четвер
14:20 60грн
14 серпня, п'ятниця
14:20 60грн
15 серпня, субота
14:20 75грн
16 серпня, неділя
14:20 75грн
17 серпня, понеділок
14:20 60грн
18 серпня, вівторок
14:20 60грн
19 серпня, середа
14:20 55грн


Агент Єва / Ava

13 серпня, четвер
12:10 60грн 18:20 75грн 21:20 75грн
14 серпня, п'ятниця
12:10 60грн 18:20 85грн 21:20 85грн
15 серпня, субота
12:10 75грн 18:20 85грн 21:20 85грн
16 серпня, неділя
12:10 75грн 18:20 85грн 21:20 85грн
17 серпня, понеділок
12:10 60грн 18:20 75грн 21:20 75грн
18 серпня, вівторок
12:10 60грн 18:20 75грн 21:20 75грн
19 серпня, середа
12:10 60грн 18:20 75грн 21:20 75грн


Думай як пес / Think Like a Dog

13 серпня, четвер
10:00 55грн 14:30 60грн 19:00 75грн
14 серпня, п'ятниця
10:00 55грн 14:30 60грн 19:00 85грн
15 серпня, субота
10:00 55грн 14:30 75грн 19:00 85грн
16 серпня, неділя
10:00 55грн 14:30 75грн 19:00 85грн
17 серпня, понеділок
10:00 55грн 14:30 60грн 19:00 75грн
18 серпня, вівторок
10:00 55грн 14:30 60грн 19:00 75грн
19 серпня, середа
10:00 55грн 14:30 60грн 19:00 75грн


Спадок брехні / Legacy of Lies

Сьогодні, 12 серпня, середа
19:00 75грн
13 серпня, четвер
10:20 55грн
14 серпня, п'ятниця
10:20 55грн
15 серпня, субота
10:20 55грн
16 серпня, неділя
10:20 55грн
17 серпня, понеділок
10:20 55грн
18 серпня, вівторок
10:20 55грн
19 серпня, середа
10:20 55грн


Година диявола / The Cleansing Hour

13 серпня, четвер
12:30 60грн 19:20 75грн
14 серпня, п'ятниця
12:30 60грн 19:20 85грн
15 серпня, субота
12:30 75грн 19:20 85грн
16 серпня, неділя
12:30 75грн 19:20 85грн
17 серпня, понеділок
12:30 60грн 19:20 75грн
18 серпня, вівторок
12:30 60грн 19:20 75грн
19 серпня, середа
12:30 60грн 19:20 75грн


Коханці / Endings, Beginnings

13 серпня, четвер
17:00 60грн
14 серпня, п'ятниця
17:00 60грн
15 серпня, субота
17:00 85грн
16 серпня, неділя
17:00 85грн
17 серпня, понеділок
17:00 60грн
18 серпня, вівторок
17:00 60грн
19 серпня, середа
17:00 60грн


Форпост / The Outpost

13 серпня, четвер
14:30 60грн 16:30 60грн
14 серпня, п'ятниця
14:30 60грн 16:30 60грн
15 серпня, субота
14:30 75грн 16:30 85грн
16 серпня, неділя
14:30 75грн 16:30 85грн
17 серпня, понеділок
14:30 60грн 16:30 60грн
18 серпня, вівторок
14:30 60грн 16:30 60грн
19 серпня, середа
14:30 60грн 16:30 60грн


Нічний портьє / The Night Clerk

Сьогодні, 12 серпня, середа
17:00 55грн


Початок (Ретроспектива) / Inception

Сьогодні, 12 серпня, середа
20:50 75грн
13 серпня, четвер
20:30 75грн
14 серпня, п'ятниця
20:30 85грн
15 серпня, субота
20:30 85грн
16 серпня, неділя
20:30 85грн
17 серпня, понеділок
20:30 75грн
18 серпня, вівторок
20:30 75грн
19 серпня, середа
20:30 55грн


Агент Лев / Le lion

Сьогодні, 12 серпня, середа
21:10 55грн